Abonament PlayStation Plus na rok 50% taniej

Spora gratka dla osób posiadających konsole Sony. Do 30 sierpnia można skorzystać z promocji i wykupić członkostwo PS Plus na 12 miesięcy w cenie 120 zł. Jest to zdecydowanie najtańsza w tej chwili oferta na rynku, niestety skierowana tylko do osób nieposiadających aktywnej subskrypcji.

Co nam daje członkostwo PlayStation Plus? Przede wszystkim możliwość gry online. Bez aktywnego Plusa niestety na konsolach Sony przez Internet nie pogramy. Dodatkowo, co miesiąc, dostajemy darmowe gry, obecnie na konsole PS4 i PS5, w które możemy grać dowoli, jeżeli mamy opłacony abonament. Gdy abonament wygasa gry stają się nieaktywne, jednak pozostają na naszym koncie i będziemy mogli z nich korzystać po ponownym wykupieniu usługi. Posiadacze PlayStation 5, w ramach PS Plus , otrzymują też na start pakiet 20 gier na swoją konsolę. Znajdziemy tu takie tytuły, jak: God of War, The Last of Us Remastered czy Uncharted 4. Zasada korzystania z nich jest taka sama, jak powyżej: gramy, gdy mamy aktywny abonament.

Dodatkowymi zaletami posiadania plusa jest możliwość zapisywania stanu gier w chmurze oraz specjalne zniżki na gry w PS Store. Ostatnio też Sony udostępniło na polskim rynku usługę PlayStation Plus Video Pass, dzięki której Plusowicze otrzymują dostęp do biblioteki filmów i seriali. Taki Netflix z, jak na razie, dosyć ubogą biblioteką, ale usługa jest dopiero testowana.

Aby zakupić abonament PS Plus w promocji odwiedzamy stronę – TUTAJ.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij