Affinity Publisher Beta dostępny za darmo

Kolejny produkt z rodziny Affinity trafia do odbiorców. Po Affinity Photo – odpowiedniku popularnego Photoshopa od Adobe i Affinity Designer – konkurencji Illustratora, przyszedł czas na Publishera, czyli program, który będzie mógł nam zastąpić Indesign. Czy to się uda? Czy Publisher jest na tyle dobry, by przyciągnąć użytkowników produktu Adobe? Już teraz możemy to sprawdzić i przetestować aplikację w wersji beta całkowicie za darmo.

Affinity Photo i Affinity Designer to naprawdę świetne aplikacje, w które możemy zaopatrzyć się, wybierając wersję na Windowsa lub Maca. Dla części użytkowników, oprócz samej funkcjonalności programu, kluczowy może być fakt, że za produkty Affinity zapłacimy raz (ok. 240 zł) i używamy dożywotnio. Taka opcja w porównaniu z abonamentem Creative Cloud od Adobe  wydaje się zdecydowanie dużo bardziej opłacalna finansowo.

Do czego możemy użyć Affinity Publisher? Jest to program, za pomocą którego przeprowadzimy skład dokumentów, np. książek, gazet i przygotujemy publikacje zarówno w wersji cyfrowej, jak i te przeznaczone do druku. Trzeba mieć jednak na uwadze, że udostępniona wersja programu jest wersją beta, więc praca na nim może jeszcze do końca nie być stabilna i komfortowa. Osobiście, przez krótki czas, wypróbowałem podstawowe funkcje Publishera i nie napotkałem jakichkolwiek problemów, co nie znaczy, że nie mogą one wystąpić, np. przy składzie obszernych publikacji.

Program za darmo pobierzemy TUTAJ. W tej chwili nie wiadomo jak długo będą trwały beta-testy i jak długo program w tej formie będzie darmowy.


;

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij