Ashampoo UnInstaller 7 za darmo!

Kolejna, w ostatnim czasie, promocja na program wspomagający usuwanie zbędnych aplikacji z komputera z zainstalowanym systemem Windows. Tym razem możemy za darmo wejść w posiadanie Ashampoo UnInstaller 7.

Program na pewno docenią osoby, lubiące ład i porządek w systemie oraz dbające o odpowiednią ilość wolnego miejsca na dyskach. UnInstaller od Ashampoo nie ogranicza się jedynie do uruchamiania standardowych deinstalatorów zaszytych w programach, ale czyści również dysk ze śmieci po odinstalowanych już aplikacjach, usuwając wszelkie ich pozostałości, odnośniki i wpisy z Rejestru. Dzięki monitorowaniu zmian wprowadzanych przez instalowane przez nas programy, oraz tworzeniu dzienników instalacji, Ashampoo UnInstaller pozbywa się wszelkich pozostałości po odinstalowanych programach co nie tylko zwalnia cenne miejsce na dysku, ale również przyspiesza pracę systemu.

Strona z promocją TUTAJ.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij