Assassin’s Creed Syndicate za darmo!

Kolejny duży tytuł do zgarnięcia za darmo na PC. Wszyscy posiadacze konta na platformie Epic Games, lub chętni do jego założenia, będą mogli w najbliższym czasie dodać do swojej biblioteki i zagrać za darmo w jedną z odsłon popularnej serii Assassin’s Creed, a mianowicie Syndicate.

Z oferty oczywiście będziemy mogli skorzystać w określonym przedziale czasowym, miedzy 20 a 27 lutego, jednak po dodaniu tytułu do biblioteki pozostanie w niej już na zawsze i rozgrywkę będziemy mogli toczyć w odpowiednim dla nas terminie. Promocja dostępna będzie TUTAJ.

Dodam też, że już teraz pod ww. linkiem dostępna, za darmo, jest inna świetna gra, a mianowicie Kingdom Come: Deliverance. Warto więc już teraz założyć konto na Epic Games i na starcie mieć w swojej bibliotece dwa duże tytuły.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij