AVG PC TuneUp Utilities 2017 za darmo!

W skład pakietu AVG PC TuneUp Utilities wchodzi zestaw narzędzi służących do optymalizacji systemu Windows. Ten prosty w obsłudze program pomaga w utrzymaniu porządku na dysku i rejestrze systemowym oraz w zarządzaniu zainstalowanymi aplikacjami.

Aplikacja przede wszystkim przydaje się do usuwania zbędnych plików – śmieci, które powstają w czasie codziennego użytkowania komputera, pozbycia się duplikatów plików i folderów czy też optymalizacji autostartu, co w konsekwencji skutkuje lepszą i szybszą pracą systemu. Program pozwala przeprowadzić defragmentację oraz naprawić błędy i zoptymalizować działanie naszego dysku oraz rejestru systemowego. Dodatkowe moduły pozwolą też na przywrócenie przypadkowo skasowanych danych oraz ułatwią optymalizację systemu Windows poprzez odpowiednie ustawienie efektów wizualnych, takich jak np. zmiana efektów animacji, Windows Aero, ustawienie menu Start.

Strona z promocją TUTAJ. Licencja obejmuje okres jednego roku.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij