Bitdefender Total Security 2018 – darmowa licencja na pół roku!

Tym razem, całkowicie za darmo, możemy otrzymać licencję ważną przez 183 dni na jeden z najlepszych pakietów zabezpieczających dostępnych na rynku – Bitdefender Total Security, w wersji 2018. Licencję możemy używać na 5 różnych urządzeniach.

Pakiet Total Security zawiera  Antyvirus, zaporę sieciową – Firewall, moduł ochrony ochrony poczty przed niepożądanymi wiadomościami, reklamami – Antispam, moduł ochrony systemu przed oprogramowaniem szpiegującym – Antispyware. Program jest wyposażony także w Parental Control –  moduł umożliwiający rodzicom blokowanie dostępu do wybranych stron internetowych, czy też pozwalający na ograniczenie czasu korzystania z Internetu. Z ważnych opcji, które posiada opisywana aplikacja należy wymienić także ochronę ransomware, czyli przed szyfrowaniem danych i wyłudzaniem okupu.

Strona z promocją TUTAJ.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij