Bitdefender Total Security 2018 za darmo na 3 miesiące

Bitdefender Total Security to bez wątpienia jeden z najlepszych programów zabezpieczających komputery nie tylko przed wirusami, ale także przed całą masą innych zagrożeń, na które jesteśmy narażeni na co dzień, pracując, czy też szukając rozrywki w sieci.

Pakiet Total Security zawiera  Antyvirus, zaporę sieciową – Firewall, moduł ochrony ochrony poczty przed niepożądanymi wiadomościami, reklamami – Antispam, moduł ochrony systemu przed oprogramowaniem szpiegującym – Antispyware. Program jest wyposażony także w Parental Control –  moduł umożliwiający rodzicom blokowanie dostępu do wybranych stron internetowych, czy też pozwalający na ograniczenie czasu korzystania z Internetu. Z ważnych opcji, które posiada opisywana aplikacja należy wymienić także ochronę ransomware, czyli przed szyfrowaniem danych i wyłudzaniem okupu.

 

Program w najnowszej wersji – 2018, z licencją na 3 miesiące znajdziemy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij