Darmowe efekty i fotomontaż zdjęć

Publikując zdjęcie w serwisach społecznościowych, dobrym pomysłem będzie wykonanie efektownego fotomontażu, który z pewnością zainteresuje odwiedzających nasz profil.

Fotomontaż możemy wykonać w jednym z licznych programów służących do obróbki grafiki. Będziemy wówczas mieli większe lub mniejsze możliwości panowania nad projektem w zależności od stopnia zaawansowania aplikacji oraz naszych umiejętności. Jeżeli jednak jesteśmy laikami, jeśli chodzi o obróbkę grafiki, dobrym pomysłem jest skorzystanie z serwisu oferującego proste i automatyczne metody upiększania i fotomontażu zdjęć.

Jedną z ciekawszych stron oferujących takie rozwiązania jest photofunia.com.

pf_01

 

Serwis oferuje sporą ilość przeróżnych efektów pogrupowanych w kategorie. Cała zabawa odbywa się oczywiście całkowicie automatycznie i za darmo, bez zbędnych rejestracji. Wystarczy, że przygotujemy i wgramy fotkę, którą chcemy przerobić oraz  wybierzemy odpowiadający mam efekt, a już po chwili otrzymamy gotową przeróbkę. Cała nasza praca sprowadza się do paru kliknięć, a efekty nierzadko potrafią zaskoczyć i rozbawić. Polecam spróbować.

www.photofunia.com


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij