Darmowy Ashampoo Burning Studio 2017

Jeżeli ktoś jeszcze używa napędów CD DVD czy Blu-ray, może zainteresować się promocją na prawdziwy kombajn do nagrywania, kopiowania, klonowania tych właśnie nośników – Ashampoo Burning Studio w wersji 2017.

Program, pomimo mnogości funkcji posiada intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika, podzielony na jasno określone kategorie. Aplikacja, oprócz oczywiście możliwości wypalania płyt z danymi, filmami czy muzyką, pozwala wykonywanie na płytach kopii zapasowych oraz nośników bootowanych. Istnieje możliwość tworzenia i wypalania obrazów płyt w postaci ISO, CUE/BIN i ASHDISC.

Dodatkowo Ashampoo Burning Studio 2017 oferuje możliwość ripowania płyt CD-Audio z zachowaniem ścieżek dźwiękowych w formacie MP3 i WMA. Na koniec za pomocą programu możemy wykonać projekt okładki nowo nagranej płyty.

Strona z promocją TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij