Darmowy Ashampoo WinOptimizer 2016

Ashampoo WinOptimizer 2016 jest programem, który ułatwi nam utrzymanie naszego systemu w dobrej kondycji. Aplikacja przeznaczona jest do optymalizacji systemów z rodziny Windows. Sam program składa się z kilku modułów. Jego zadanie to optymalizacja i naprawa rejestru, usuwanie śladów aktywności internetowej, defragmentacja dysków oraz oczywiście oczyszczanie systemu z gromadzących się w nim śmieci.

scr_ashampoo_winoptimizer_2016

 

WinOptimizer 2016 przyśpieszy działanie naszego systemu poprzez wyłączenie zbędnych procesów uruchamianych przy starcie, zarządzanie uruchamiającymi się procesami czy zainstalowanymi na dysku aplikacjami. Możemy też za jego pomocą zoptymalizować połączenie z Internetem.

Wśród dodatkowych opcji znajdziemy możliwość podejrzenia szczegółowych informacji na temat naszego dysku twardego i zainstalowanego systemu. Program ułatwi nam też zapanowanie nad zainstalowanymi w systemie czcionkami.

Całego procesu optymalizacji możemy dokonywać za pomocą przycisku One Click Optimizer. Możemy też włączyć usługę automatycznej optymalizacji, która będzie przeprowadzana przez program w określonych odstępach czasu.

apwin00

 

Program Ashampoo WinOptimizer 2016 w pełnej darmowej wersji znajdziemy TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij