Darmowy Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike’a chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Najpopularniejsza sieciowa strzelanka e-sportowa, teraz  na platformie Steam jest dostępna w wersji Free Edition.

Trzeba tu jednak od razu zaznaczyć, że nie jest tak różowo, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Udostępniona wersja CS:GO pozwala nam jedynie na grę offline przeciwko sterowanym przez komputer botom. Nie będziemy mieli możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w potyczkach z innymi graczami w trybie online. Tak więc dla osób, które jeszcze nie miały kontaktu z CS-em jest możliwość sprawdzenia, jak to mniej więcej (bardziej mniej niż więcej) wygląda, jednak raczej bez tych emocji, które dostarczają potyczki sieciowe.

Małym plusem w wersji darmowej jest zawartość GOTV. Tak więc osoby, które lubią oglądać zmagania innych graczy będą mieli możliwość śledzenia meczy z opcją swobodnego poruszania się po mapie i przełączania pomiędzy grającymi.

 

Chcąc wypróbować Counter-Strike: Global Offensive w wersji darmowej wystarczy odwiedzić stronę TUTAJ i dodać grę do swojej biblioteki.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij