Darmowy weekend z For Honor

For Honor to tytuł, którego premierze towarzyszyły duże oczekiwania graczy. Gra, w której możemy wcielić się w rycerza, wikinga czy samuraja, biorącego udział w epickich walkach na średniowiecznych polach bitew, dawała graczom nadzieję na przeżycie czegoś nowego i epickiego.

Rynek growy jednak szybko zweryfikował aspiracje produkcji Ubisoftu i dzisiaj, pomimo, że od premiery minęło zaledwie pół roku, gra powoli odchodzi w odstawkę. Francuski wydawca, chcąc ratować For Honor, udostępnia graczom, modny ostatnio, Darmowy weekend.

Z pełnej wersji gry będziemy mogli skorzystać za darmo na konsolach PS4 i Xbox One oraz na komputerach PC. Posiadacze konsol będą mogli prowadzić rozgrywkę od 10.08. do 15.08., natomiast chcący wypróbować For Honor na PC będą ograniczeni w czasie od 10.08. do 13.08. Grę można pobierać już teraz i biorąc pod uwagę ilość gigabajtów, które musimy zapisać na dysku, warto to zrobić właśnie teraz, by w dniach wyznaczonych na rozgrywkę nie tracić czasu.

Strona z darmowym weekendem For Honor TUTAJ.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij