Darmowy weekend z Overwatch

Już na najbliższy weekend Studio Blizzard Entertainment zapowiedziało darmowy dostęp do sieciowej strzelanki Overwatch. Zabawę będziemy mogli rozpocząć w piątek 18 listopada i kontynuować do 21 listopada, czyli do poniedziałku.

Gra dostępna będzie w pełnej nieograniczonej wersji (poza oczywiście czasem) na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Do rozgrywki na konsolach wymagane jest oczywiście posiadanie aktywnego konta, odpowiednio, Xbox Live Gold i Playstation Plus.

overwatch-free-weekend

Wszyscy Ci, którzy po zakończeniu darmowego weekendu zdecydują się na zakup gry, zachowają wszystkie zdobyte w czasie jego trwania osiągnięcia, skórki itp.

Sam weekend jest dla osób, które nie posiadają gry,  na pewno dobrym sposobem na przetestowanie tytułu Blizzarda i zastanowienie się, czy chcemy mieć go w swojej kolekcji.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij