Dead in Bermuda za darmo na Origin

W ramach akcji Specjalny prezent, na platformie Origin, możemy dodać całkowicie za darmo kolejną grę. Tym razem jest to Dead in Bermuda.

Dead in Bermuda jest grą survivalową, w której będziemy musieli zadbać o przetrwanie na tropikalnej wyspie grupy rozbitków ocalałych po katastrofie lotniczej. Aby zwiększyć nasze szanse na przetrwanie musimy zdobywać doświadczenie i doskonalić wybrane umiejętności naszych podopiecznych. Dodatkowo nasi bohaterowie mogą wchodzić w rozmaite relacje między sobą. Mogą się przyjaźnić, kochać lub wręcz nienawidzić i być do siebie wrogo nastawieni.

Strona, skąd dodamy tytuł do naszej biblioteki TUTAJ. Oczywiście wcześniej musimy założyć konto na platformie Origin (jeśli takiego nie posiadamy). Patrząc jednak na cykliczność rozrawania gier, myślę, że warto.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij