Dead Space za darmo!

W ramach akcji Specjalny prezent, która już dosyć długo jest aktywna na platformie Origin, tym razem za darmo możemy wejść w posiadanie świetnego horroru science fiction – Dead Space.

Jeżeli jeszcze ktoś nie miał kontaktu z Dead Space, to jest do typowy survival horror, w którym naszym bohaterem sterujemy z perspektywy trzeciej osoby. A jest nim członek zespołu badawczego wysłany na stację kosmiczną, z którą utracono kontakt. gra, przez cały czas jej trwania,  buduje niesamowity klimat, co z pewnością jest jej jednym z głównych atutów. Pomimo, że od premiery minęło już prawie 10 lat, to do efektów graficznych i wizualnych również ciężko się dzisiaj przyczepić. Czyli dla fanów gatunku – pozycja obowiązkowa. Szczególnie za darmo.

Aby otrzymać Dead Space musimy posiadać lub założyć konto na platformie Origin i odwiedzając stronę TUTAJ, dodać grę do swojej biblioteki. Czas promocji na ten tytuł jest ograniczony.


1 komentarz do wpisu “Dead Space za darmo!”

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij