Deezer Premium – 90 dni muzyki za darmo!

Kolejna letnia promocja streamingu muzycznego. Tym razem przez trzy miesiące za darmo możemy cieszyć się muzyką dzięki platformie Deezer.

Deezer jest usługą streamingu muzyki podobną do Spotify, Muzyka Google Play czy Tidala. Pozwala nam na słuchanie naszej ulubionej muzyki na komputerach i urządzeniach przenośnych. Będąc subskrybentem usługi możemy słuchać utworów, albumów czy własnych playlist bez reklam, również online.

Strona z promocją TUTAJ. Promocja skierowana do nowych użytkowników. Podczas rejestracji musimy podać dane karty kredytowej.

Jeżeli nie chcemy korzystać z usługi po wygaśnięciu promocji musimy ją dezaktywować. W przeciwnym wypadku po upłynięciu wspomnianych 3 miesięcy będzie naliczana opłata w wysokości 19,99 zł za miesiąc. Dezaktywację możemy przeprowadzić zaraz po skorzystaniu z promocji. Nie będziemy wtedy się martwić, że nam umknie.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij