Deezer Premium Plus – 3 miesiące za 0,99 zł

Dla wszystkich fanów muzyki, którzy lubią mieć zawsze swoje ulubione albumy i playlisy pod ręką – usługa streamingowa Deezer Premium Plus przez 3 miesiące za 99 groszy.

Decydując się na zakup w ww. cenie otrzymujemy nieograniczony dostęp do zasobów Deezera, słuchanie dowolnych utworów w dowolnej kolejności całkowicie bez reklam. Możliwość słuchania online oraz pobierania muzyki i odtwarzania bez połączenia z Internetem na smartfonie, tablecie czy komputerze.

Po zakończeniu okresu promocyjnego standardowa opłata za usługę wynosi 19,99 miesięcznie, więc jeżeli komuś to nie odpowiada powinien zrezygnować przed upływem trzech miesięcy. Oczywiście jeśli ktoś się boi, że zapomni i miesięczna opłata zostanie naliczona, może zrezygnować od razu, a i tak będzie mógł korzystać z Deezera przez wspomniane trzy miesiące za symboliczną złotówkę.

Chcąc skorzystać z promocji odwiedzamy stronę TUTAJ.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij