Do jakiej grupy docelowej jest skierowany program LoMag?

Materiał zewnętrzny

Program magazynowy nie powinien być wybierany pochopnie i szybko. Program do magazynu musi bowiem sprostać indywidualnym oczekiwaniom i wyzwaniom, jakie przed nim będzie stawiać środowisko, w jakim funkcjonuje użytkownik oprogramowania.

Zadając więc pytanie, jakie oprogramowanie magazynowe warto kupić, najlepiej przeanalizować dostępne w danym programie funkcjonalności. Nie wystarczy jednak zapoznać się z opisem. By mieć pewność, że znaleźliśmy aplikację, która nam w pełni odpowiada, musimy wiedzieć, jak działa w praktyce.

Kto najchętniej sięga po program LoMag?

LoMag jest programem, który został stworzony z myślą, by działania z zakresu zarządzania magazynem nie były utrapieniem dla niedużych i średnich przedsiębiorców. Z tego oprogramowania najczęściej korzystają firmy handlowe, usługowe, czy produkcyjne. Sprawdza się on także w firmach prowadzących działalność e-commerce. Coraz częściej też program staje się pożądany w branży gastronomicznej, budowlanej, w reklamie, a także w różnych instytucjach, jak urzędy, czy fundacje.

Jakie dokumenty magazynowe można tworzyć w LoMag?

Darmowy program do magazynu LoMag umożliwia tworzenie szerokiego wachlarza plików. Do najbardziej standardowych można zaliczyć: przyjęcie magazynowe, wydanie do magazynu, korektę, przecenę, przesunięcie międzymagazynowe, arkusz spisowy, zwrot, przychód wewnętrzny, czy rozchód wewnętrzny. LoMag umożliwia także intuicyjne kreowanie własnych dokumentów, które można nazywać według własnego uznania, by praca z taką aplikacją była prosta i wygodna.

Jak przechowywać dane o towarach?

Za pośrednictwem tego oprogramowania magazynowego można przechowywać pliki, które zawierają dane każdej liczby towarów. Dane te mogą być bardzo ogólne, jak nazwa i numer kreskowy. Jednak takie informacje wystarczą, by udało się szybko znaleźć pożądany produkt. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość klasyfikowania asortymentu poprzez przypisanie do niego określonej wartości, jak jednostki miary, domyślna cena sprzedaży i zakupu. Dzięki takim informacjom program będzie się nimi sugerować, traktując je jako podpowiedź, z której można skorzystać. Takie podpowiedzi mogą w znacznym stopniu przyspieszać pracę związaną z wprowadzaniem informacji dotyczących dokumentów magazynowych.

Program LoMag – intuicyjny i bezpłatny

Program LoMag jest aplikacją, nad którą pracowano od 10 lat, uwzględniając wszystkie trudności, z jakimi musi się mierzyć każda osoba próbująca zapanować nad wszelkimi danymi, jakie wiążą się z zarządzaniem magazynem. Obsługa programu jest prosta, a interfejs intuicyjny, więc bardzo szybko można się przyzwyczaić do pracy z tym oprogramowaniem. Jest on przyjazny nie tylko dla użytkownika, ale też i dla czytników kodów, kolektorów danych, drukarek fiskalnych i drukarek etykiet, z którymi jest w pełni zintegrowany.

Bezpłatny program magazynowy instaluje się bez większych problemów, w czym pomaga specjalna aplikacja instalacyjna, dzięki której na komputerze zapisują się pożądane pliki. Z darmowego programu można korzystać tak długo, jak się chce, jeśli tylko liczba darmowych uruchomień nie osiągnie limitu 30 otworzeń. Wtedy można zakupić licencję i wciąż mieć dostęp do wprowadzonych informacji w wersji DEMO.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij