Driver Booster 4 Pro za darmo!

Driver Booster 4 Pro jest prostą w obsłudze aplikacją wspomagającą proces aktualizacji sterowników urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Windows. Program podczas skanowania sprawdza stan i wersję aktualnie zainstalowanych na komputerze wersji sterowników. Po dokonanej analizie zostaje wyświetlona lista tych przestarzałych, których powinniśmy przeprowadzić aktualizację.

Jedną z głównych zalet programu jest na pewno szybkość działania oraz to, że pobiera on tylko certyfikowane sterowniki ze stron producentów, przez co możemy mieć pewność, że będą oryginalne i zgodne z naszym systemem. Przed dokonywaniem zmian, czyli przed instalacją nowej wersji sterownika, program tworzy punkty przywracania, by w razie niepowodzeń lub niestabilnej pracy komputera, móc powrócić do dotychczas używanej wersji sterownika.

Wszystkie operacje program przeprowadza automatycznie i nasz udział ogranicza się jedynie do wybrania z listy sterownika, który chcemy zaktualizować i zaakceptowania jego aktualizacji. W opcjach aplikacji możemy ustalić częstotliwość jej pracy – czyli jak często ma skanować nas system.

Driver Booster w wersji PRO, z licencją na pół roku znajdziemy TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij