Edytor grafiki online

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy fotografami. Robimy zdjęcia przy każdej nadarzającej się okazji, czy też nawet bez okazji. Większość z nich gdzieś tam przepada, ustępując miejsca na kartach pamięci nowym, część zachowujemy na różnych nośnikach, bądź trafiają do sieci. Niektóre z naszych fotografii mogą potrzebować małej korekty, czy też, jak kto woli ulepszenia.

Tak samo, jak wiele możliwości jest aby zrobić zdjęcie, tak samo na rynku jest wiele programów służących do ich cyfrowej obróbki. Część z nich jest płatna, część całkowicie za darmo, można też skorzystać z darmowych promocji, które pojawiają się dosyć często, a o których informujemy na naszej stronie.

Jeśli jednak nie chcemy instalować dodatkowej aplikacji tego typu, bo np. nie będziemy używać jej zbyt często, lub chcemy przeprowadzić szybką edycję zdjęcia np. na komputerze w pracy, możemy użyć narzędzi online.

Wchodząc TUTAJ możemy skorzystać z bardzo dobrego edytora fotografii za darmo i bez instalowania czegokolwiek.

pixedi1

Zaletą Pixlr Editor’a dla wielu pewnością będzie polska wersja językowa oraz proste i przejrzyste menu, identyczne jak te, które spotykamy w typowych edytorach graficznych. Poza tym Pixlr Editor jest w pełni funkcjonalnym narzędziem, co odróżnia go od większości edytorów online, które są po prostu mocno okrojone i tak naprawdę posiadają niewielkie możliwości.

pixedi2

Używając Pixlr Editor’a możemy pracować z wykorzystaniem warstw, używać takich samych narzędzi, jak w edytorach stacjonarnych, czyli: pędzli, ołówków, wiader z farbą, gradientów czy stempli. Możemy nasze obrazy kadrować, wyostrzyć, rozmyć czy też usunąć pojedyncze niedoskonałości.

 

narzpix

Do naszej dyspozycji są też gotowe filtry, możliwość ustawienia kontrastu, kolorów, balans bieli, redukcja szumu.

pixedi3

Po skończonej edycji możemy zapisać obraz na naszym dysku, lub dokonując rejestracji przechowywać w swojej  bibliotece online.

Osobiście uważam, że warto zapamiętać adres Pixlr Editor’a nawet, gdy mamy zainstalowany na dysku swój ulubiony edytor grafiki. Czasami może się zdarzyć że będziemy potrzebowali właśnie takiego narzędzia na innym komputerze, na szybko i bez instalacji.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij