Freemake Youtube Mp3 Boom – proste pobieranie Mp3

Zapewne spora część użytkowników komputerów kojarzy programy Freemake, chociażby opisywany wcześniej Video Downloader, czy równie popularny Video Converter. Programy te wyróżnia kilka wspólnych, pozytywnych cech. Przede wszystkim są do aplikacje dostępne za darmo, posiadające bardzo prosty interfejs, którego obsługa nie sprawi kłopotów nawet początkującym. Poza tum cechują się szybkością i stabilnością wykonywanej pracy.

Nie inaczej jest z Youtube Mp3 Boom… a może jednak jest. Dzięki minimalistycznemu interfejsowi obsługa programu jest wręcz dziecinnie prosta. Tutaj po prostu nie mamy możliwości, by zgubić się w gąszczu ustawień czy zrobić coś nie tak, ale po kolei.

Aplikacja Youtube Mp3 Boom służy do pobierania i zapisywania ścieżek dźwiękowych do plików Mp3. Po uruchomieniu programu możemy zajrzeć do Ustawień, które kryją się pod małą ikonką w prawym dolnym rogu.

fy_1

 

Tutaj jednak mamy do wyboru tylko zmianę języka (brak j. polskiego, ale naprawdę nie ma to znaczenia) oraz zmianę domyślnego folderu pobierania (warto wskazać wcześniej przygotowany na dysku folder, aby później nie szukać zapisanych plików).

fy_2

Cała operacja pobrania pliku ogranicza się do uruchomienia wybranego utworu z YouTube w przeglądarce, zaznaczenia i skopiowania całego adresu i wklejenia go w oknie wyszukiwania programu. Program odnajdzie i wyświetli poniżej nasz plik i da nam możliwość jego pobrania lub odsłuchania.

fy_3

 

Jeszcze prostszą opcją jest po prostu wpisanie w oknie wyszukiwania programu tytułu utworu lub (i) wykonawcy. Aplikacja odszuka wszystkie możliwe do pobrania pliki, dając nam możliwość pobrania ich pojedynczo lub wszystkich na raz. W ten sposób możemy odnajdywać i zapisywać na dysku pliki bez włączania i wyszukiwania ich w YouTube.

fy4_4

 

Tak jak pisałem, Freemake Youtube Mp3 Boom jest darmowym programem, a więcej o nim możemy się dowiedzieć i pobrać sam program TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij