Games with Gold – kwiecień 2017

Co by nie mówić, comiesięczna lista gier,  dla posiadaczy konsol Microsoftu, dostępnych w ramach abonamentu Games with Gold, prezentuje się zacniej niż konkurencyjny abonament PS Plus od Sony. Prawdopodobnie nie inaczej będzie też w kwietniu.

Posiadacze konsoli Xbox One, opłacający abonament, będą mogli ograć grę, która w momencie ukazania się konsoli na rynku była tytułem ekskluzywnym, czyli Ryse: Son of Rome – trzecioosobową grę akcji, przenoszącą graczy w czasy upadku Cesarstwa Rzymskiego. Tytuł, który miał pokazywać graficzne możliwości Xbox One w dniu premiery, do dzisiaj zachwyca oprawą wizualną. Drugą grą na One jest kontynuacja znanej przygodówki od studia Telltale Games – The Walking Dead Season Two.

Właściciele konsol Microsoftu poprzedniej generacji też nie powinni mieć powodów do narzekania. W nadchodzącym miesiącu będą mogli ograć co prawda starsze, ale również znane tytuły, czyli Assassin’s Creed: RevelationsDarksiders.

Teraz pozostało już tylko czekać na odpowiedź Sony. Jednak znając życie oferta PS Plus po raz kolejny nie dorówna Games with Gold.

 

Lista gier w abonamencie Games with Gold na miesiąc kwiecień:

  • Ryse: Son of Rome – gra dostępna od 1 do 30 kwietnia (XONE),
  • The Walking Dead Season Two – gra dostępna od 16 kwietnia do 15 maja (XONE),
  • Darksiders – gra dostępna od 1 do 15 kwietnia (X360 i XONE),
  • Assassin’s Creed: Revelations – gra dostępna od 16 do 30 kwietnia (X360 i XONE).

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij