Gdzie znaleźć starsze wersje programów?

Każdy ma swoje ulubione programy, które używa na co dzień. Nierzadko przyzwyczajamy się nie tylko do konkretnych programów, konkretnego producenta, ale mamy też ulubione wersje swoich aplikacji, z którymi pracuje nam się najlepiej. Jak jednak wiemy, producenci co jakiś czas udoskonalają wersje wydawanych programów, dodając kolejne numerki. Niestety w tym wypadku nowe nie zawsze znaczy lepsze.

Co zrobić, jeżeli np. po zakupie nowego komputera lub sformatowaniu dysku chcemy zainstalować starszą wersję programu, która nie sprawiała problemów i zdecydowanie bardziej odpowiadała naszym wymaganiom? Producent raczej rzadko umieszcza na swojej stronie wcześniejsze wersje, bo przecież nie po to udoskonalił program, żeby teraz promować niedorobiony.

Wyjściem z sytuacji może być odwiedzenie serwisu oldversion.com, gdzie znajdziemy starsze wersje popularnych programów. Zamieszczone w serwisie aplikacje są podzielone na czytelne kategorie, a zawarte w nich programy są skatalogowane według dat produkcji i numeru wersji.

oldver11

Całość możemy również potraktować jako ciekawostkę i na przykład sprawdzić, jak wyglądała wersja naszej ulubionej aplikacji 10 lat temu.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij