Gdzie znaleźć urządzenia drukujące renomowanych firm? – Drukarki i kserokopiarki firmy Ricoh, Kyocera, Konica Minolta dostępne na Podkarpaciu

Materiał zewnętrzny

Najlepsze urządzenia do drukowania materiałów w najwyższej jakości w kolorze czy w tonacji czarno – białej dostępne do kupienia na Podkarpaciu. Firma maxcopiers  pełni usługi z zakresu sprzedaży, dzierżawy i serwisu sprzętu jak drukarki, kserokopiarki oraz urządzenia używane, które można kupić za niższą cenę w praktycznie tej samej jakości co sprzęt nowy.

Najbardziej rozpoznawalną marką wśród drukarek jest firma Hewlett – Packard, na którą z pewnością natknęliście się podczas poszukiwania odpowiedniego sprzętu do drukowania własnych dokumentów. Drukarki HP są niezawodne i niezastąpione w swojej szybkiej pracy, a do tego oferują druki w najwyższej jakości. 

W ofercie maxcopiers.pl znajdziecie zarówno drukarki czarno – białe, które znajdą zastosowanie w urzędach lub do użytku domowego, a także urządzenia drukujące w kolorze, które będą odpowiednie do biura, szkoły i każdego miejsca, gdzie często drukuje się dokumenty w kolorze. 

Jeśli oprócz drukowania dokumentów, często potrzebujemy wykonać ksero czy przesłać fax, bez zastanowienia powinniśmy wybrać urządzenie wielofunkcyjne. Sprzęty tego typu dedykowane są głównie firmom i biurom, które sporządzają duże ilości dokumentów, zarówno w kolorze jak i czarno – białe. Dużym plusem urządzeń wielofunkcyjnych jest to, że często oferują nam możliwość druku nie tylko na standardowym formacie A4, ale także w większych rozmiarach.

Jeśli firma dopiero powstaje lub po prostu nie ma wystarczających środków na zakup najlepszej jakości sprzętu, maxcopiers.pl oferuje sprzedaż urządzeń używanych. Jest to sprzęt renomowanych marek jak, Konica Minolta, Kyocera, Ricoh, Toshiba czy Canon, który pracuje na najwyższych obrotach sporządzając wydruki najlepszej jakości i trwałości, a przy tym kosztuje znacznie mniej niż standardowa cena nowego sprzętu. 

Kupując sprzęt używany nie mamy żadnych powodów do obaw, ponieważ urządzenia przechodzą wiele testów zanim zostaną oddane do ponownej sprzedaży. Także niektóre części zostają wymienione na nowe, a wszelkie usterki naprawione.

Czy opłaca się kupić sprzęt używany? 

Odpowiedź jest jedna – zdecydowanie tak. Dlaczego? Przede wszystkim jest to duża oszczędność pieniędzy, a to właśnie na tym zależy większości firm, które potrzebują takiego sprzętu. Też druki na własnym sprzęcie się bardziej opłacają, niż gdybyśmy zlecali wykonanie druku w firmie ksero.  

Po drugie jest to oszczędność czasu, ponieważ nie musimy biegać do punktów ksero z każdym dokumentem, który chcemy wydrukować, bo sprzęt mamy w firmie. Większość sprzętów na rynku jest wyposażona w monitor i kompatybilna z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu praca staje się jeszcze prostsza i wydajniejsza.

Sprzęty pracują też bardzo cicho, dzięki czemu nie będą rozpraszać pracowników w biurze podczas pracy. Kupując sprzęt używany dbamy też o środowisko, bo w innym przypadku pewnie trafiłby na śmietnik, a przecież bycie eko jest teraz w modzie.

Kupno urządzenia używanego to przede wszystkim oszczędność pieniędzy, ponieważ mamy sprzęt rozpoznawalnych marek, który niczym się nie różni od nowego urządzenia, ale za dużo niższą kwotę. 


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij