Giveaway – HD Video Converter Factory Pro za darmo!

Wraz firmą WonderFox zapraszam do wzięcia udziału w promocji, w której możemy, całkowicie za darmo, wejść w posiadanie zaawansowanego programu służącego do konwersji plików audio i video.

HD Video Converter Factory Pro obsługuje ponad 300 różnych formatów plików audio i video, w tym oczywiście te najpopularniejsze:

  • formaty audio: MP3, M4A, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG, APE, MKA, AU, AIFF, FLAC, M4B, M4R, MP2 i MPA;
  • formaty video: AVI, MP4, MPG, MPEG, VOB, MOV, FLV, MKV, H.264, MTS/M2TS/TS/TP/TRP (AVCHD, H.264, VC-1, MPEG-2 HD), MOD, TOD, DV, WMV, ASF, 3GP, 3G2, DRM MP4, RM, RMVB, OGV i VRO.

Za pomocą programu, w bardzo prosty sposób, przystosujemy nasze filmy do odtwarzania na smartfonach, tabletach czy stacjonarnych odtwarzaczach DVD. Oprócz samej konwersji HD Video Converter pozwala nam na dostosowanie rozdzielczości, ilości wyświetlanych klatek na sekundę, proporcji obrazu czy ustawienie poziomu głośności w filmach. Dzięki aplikacji możemy więc wybrać, czy chcemy uzyskać plik o najwyższej jakości, czy też mniejszych rozmiarów.

Gdyby tego było mało, używając HD Video Converter Factory Pro możemy przeprowadzić również edycję materiałów video. Program pozwala na przycinanie łączenie i usuwanie fragmentów nagrań. Za jego pomocą będziemy mogli też wyodrębniać ścieżkę dźwiękową z filmów.

Dodatkową, ale dla wielu bardzo przydatną, jest funkcja, która umożliwia pobieranie nagrań video z serwisów YouTube, Vimeo czy DailyMotion.

Na koniec należy również wspomnieć o interfejsie i samej obsłudze programu, która pomimo tak wielu funkcji i różnorodności,  jest na tyle prosta i intuicyjna, że na pewno nie sprawi nikomu najmniejszych problemów.

Sam program dzięki swoim możliwościom z pewnością jest wart polecenia i przetestowania. Głównie dla tego, że przy jego pomocy wykonamy pracę, do której normalnie potrzebowalibyśmy 2 czy 3 innych aplikacji.

Wszystkich, którzy chcą wejść w posiadanie HD Video Converter Factory Pro zapraszam TUTAJ, gdzie do 23 marca będą mogli pobrać darmową licencję.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij