Glary Utilities Pro na rok za darmo

Glary Utilities Pro jest programem, za pomocą którego wyczyścimy i zoptymalizujemy naszego Windowsa, a co za tym idzie zwiększania wydajności komputera. Podobnie jak w innych tego typu aplikacjach, w Glary Utilities znajdziemy moduły służące do: oczyszczania rejestru systemowego, zarządzania autostartem, optymalizacji pamięci RAM, zarządzania sterownikami czy wspomagające odinstalowywanie zbędnych programów.

Dodatkowo Glary Utilities Pro potrafi wykrywać i blokować oprogramowanie szpiegujące oraz konie trojańskie, zwiększając nasze bezpieczeństwo podczas codziennej pracy z komputerem. Sprawne działanie programu zostało docenione przez użytkowników programu i odzwierciedla się w pozytywnych komentarzach oraz ilości pobranych darmowych (okrojonych funkcjonalnie) wersji programu.

Strona z promocją programu TUTAJ.


1 komentarz do “Glary Utilities Pro na rok za darmo”

  1. a ja użwa(łe)m programu od kilku lat i mogę stwierdzić, ze interfejs jest fajny, funkcjonalność i prostota też. Programik jest fantastyczny, prosty i funkcjonalny. Lubie go. Problemem jest jednak niewygoda w obsłudze ulubionych i nieczytelna lista (a właściwie jej brak) stacji. Stosunkowo niewielka liczba strumieni tez nie jest atutem tego programu. buy

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij