Gmail – cofanie wysłanej wiadomości

Na pewno każdemu zdarzyło się wysłać maila za szybko, w momencie kiedy nie był jeszcze ukończony lub np. brakowało w nim załączników.

Jeżeli korzystamy z Gmaila możemy skorzystać z opcji cofnięcia wysłanej wiadomości zanim dotrze ona do adresata.Jak skorzystać z tego udogodnienia?

Po zalogowaniu się do naszej poczty klikamy w ikonę ustawień (koło zębate w prawym, górnym rogu). Z rozwiniętej listy wybieramy opcję Ustawienia.

Następnie odnajdujemy funkcję Cofnij wysłane. Tutaj możemy ustalić czas, w którym po wysłaniu maila będziemy mogli go anulować.jeżeli często zdarza nam się wysyłanie niekompletnych wiadomości, warto skorzystać z najdłuższej możliwości, czyli 30 s.

Teraz jeżeli będziemy chcieli cofnąć przypadkowo wysłany mail wystarczy kliknąć, w lewym dolnym rogu ikonę Cofnij. Oczywiście będziemy musieli zrobić to w czasie, który wcześniej ustawiliśmy.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij