HBO Go bez wiązania się z operatorami

Od dnia dzisiejszego możemy korzystać z obszernej biblioteki filmów i seriali HBO Go bez konieczności wiązania się umową z operatorem telewizyjnym czy komórkowym.

Do tej pory chcąc oglądać legalnie Grę o tron, Westworld czy Watachę, byliśmy zmuszeni do wykupienia odpowiedniego abonamentu telewizyjnego, który dawał nam dostęp do tradycyjnych programów stacji HBO i jednocześnie odblokowywał usługę VOD czyli HBO Go. Można powiedzieć, że wreszcie HBO poszło po rozum do głowy (dlaczego tak późno?) i na wzór Netfliksa udostępni nam swoją usługę streamingową na zasadzie miesięcznej subskrypcji.

Tak więc już od dzisiaj wystarczy, że założymy konto w serwisie HBO Go, godząc się na miesięczne opłaty w wysokości 29,90 (pierwszy miesiąc gratis), by móc korzystać z dobrodziejstw tego popularnego serwisu. Opcja ta jest na tyle korzystna, że po okresie, którym obejrzymy interesujące nas materiały możemy bez problemu zrezygnować i odnowić subskrypcję nap za pół roku, kiedy to pojawi się coś ciekawego.

Strona HBO Go, gdzie znajdziemy dodatkowe informacje, przejrzymy dostępne tytuły i dokonamy rejestracji TUTAJ.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij