iObit Smart Defrag Pro z licencją na pół roku

W momencie, kiedy zauważymy, że nasz system pracuje wolniej, jest niestabilny, a zainstalowane programy potrzebują więcej czasu na uruchomienie, powinniśmy sprawdzić, czy nasze dyski nie uległy znacznej fragmentacji czyli rozrzuceniu plików w różne przypadkowe miejsca na dysku.

Do przeprowadzenia operacji defragmentacji warto użyć dobrego i sprawdzonego narzędzia, jakim jest np. iObit Smart Defrag. Za pomocą programu nie tylko przeprowadzimy porządek z zapisanymi na dyskach HDD plikami, ale też zoptymalizujemy ich położenie na podstawie częstotliwości korzystania z nich, dzięki czemu nasze programy będą uruchamiać się zdecydowanie szybciej i sprawniej. Ciekawą funkcją aplikacji, która wyróżnia ją z pomiędzy tego typu programów jest dodatkowy moduł służący do porządkowania dysków SSD, który ma na celu m.in. usprawnić i przyspieszyć start systemu.

Program iObit Smart Defrag Pro z darmową licencją na 6 miesięcy znajdziemy TUTAJ. Czas promocji jest ograniczony.

Możemy też skorzystać z uboższej, całkowicie darmowej wersji, którą znajdziemy na stronie producenta TUTAJ.

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij