IObit Uninstaller Pro za darmo!

IObit Uninstaller to program służący do odinstalowania aplikacji w systemie Windows. Program wskazuje aplikacje zajmujące na dysku najwięcej miejsca i te najrzadziej używane, dzięki czemu możemy dokładnie przeanalizować, czy dana aplikacja jest dla nas niezbędna, czy większą korzyścią będzie jej usunięcie.

Podczas deinstalacji program usuwa wszystkie powiązane z usuwaną aplikacją komponenty i wpisy w rejestrze. Pozwala też pozbyć się bardziej opornych aplikacji, które nie dają się usunąć za pomocą systemowego Dodaj/Usuń Programy. Bardzo przydatną funkcją IObit Uninstaller  jest możliwość usuwania różnego rodzaju komponentów reklamowych (adware) i pasków narzędziowych (toolbary), które nierzadko zaśmiecają nasze przeglądarki i niepotrzebnie irytują.

iobit-uninstaller-glowne-okno-full

Program występuje w wersji Free oraz bardziej rozbudowanej – Pro, której promocję znajdziemy TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij