Jak długa jest ta gra?

Bardzo często przed wyborem kolejnej gry, w którą planujemy zagrać zadajemy sobie pytanie ile czasu zajmie nam przejście danego tytułu. Czasami gra może nie być warta swojej ceny, bo po prosu jest za krótka, a czasami nie stać nas na poświęcenie setek godzin na konkretną produkcję. Warto więc, przed rozpoczęciem rozgrywki, sprawdzić jak długa jest ta gra?

Długość rozgrywki danego tytułu możemy sprawdzić na stronie HowLongToBeat. Jest to portal, gdzie użytkownicy po przejściu gry zapisują ile czasu w niej spędzili. Z tych danych tworzone są średnie czasy przejścia każdego z tytułów.

Dowiemy się tutaj ile zajmie nam przejście głównego wątku, przejście głównego wątku wraz z zadaniami pobocznymi oraz ukończenie gry na 100%. Wystarczy w polu wyszukiwania na stronie wpisać interesujący nas tytuł. Możemy się również zarejestrować i dodawać swoje czasy przejścia. Im więcej użytkowników podzieli się swoimi danymi, tym  końcowe wyliczenia będą bardziej dokładne.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij