Jak odczytać hasła zapisane w Google Chrome?

Jeżeli zdarzy nam się zapomnieć hasła do serwisu, do którego wcześniej logowaliśmy się używając przeglądarki Chrome, nic straconego, możemy w prosty sposób odnaleźć to hasło w ustawieniach przeglądarki.

W prawym górnym rogu klikamy na ikonkę z trzema kropkami, a następnie z rozwiniętego menu wybieramy Ustawienia.

Teraz w menu po lewej stronie klikamy na Autouzupełnianie i wybieramy Hasła.

Zostanie wyświetlone okno z opcjami dotyczącymi haseł. możemy tutaj wybrać czy chcemy by przeglądarka logowała nas automatycznie do używanych stron i serwisów, czy tylko proponowała zapisanie nowych haseł. Po niżej natomiast znajdziemy wszystkie nasze hasła ze stron, sklepów, serwisów, do których kiedykolwiek się logowaliśmy i zgodziliśmy się na zapisanie danych. Teraz wystarczy już tylko odnaleźć interesujący nas serwis na liście i kliknąć w ikonę oka, aby wyświetlić hasło. Używając ikony trzech kropek możemy wybrane pozycje usunąć z listy. Może to być pomocne, gdy np. logujemy się do różnych miejsc z komputera w pracy.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij