Jak pobrać video z YouTube?

Freemake Video Downloader to popularny i darmowy program umożliwiający pobieranie plików video z Internetu. Program pobiera pliki z serwisów YouTube, Dailymotion, Facebook, Google, Vimeo, Metacafe i innych.  Freemake Video Downloader pozwala na zapis wideo do plików FLV, MP4 i 3GP, dodatkowo oferując funkcję automatycznej konwersji do formatu AVI lub MP3.

Pobieranie plików video za pomocą programu sprowadza się do kilku kliknięć.

Po pierwsze wyszukujemy interesujący nas klip. Zaznaczamy cały adres strony w przeglądarce i korzystając z prawego przycisku myszy wybieramy z menu opcję Kopiuj.

vd_01

Następnie otwieramy Freemake Video Downloadera i wklejamy skopiowany adres używając przycisku Wklej adres URL.

vd_02

Program pokarze na liście plik, który chcemy pobrać i automatycznie wyświetli opcje pobierania.

vd_03

Możemy tutaj wybrać format w jakim chcemy pobrać nasz plik, ustawić miejsce docelowe jego zapisu, a także zaznaczyć konwersję czyli przerobienie naszego klipu np. na plik MP3, jeśli chcemy uzyskać sam dźwięk bez obrazu.

Na koniec klikamy na Pobierz. Plik zostanie pobrany i ewentualnie przekonwertowany oraz zapisany we wskazanym przez nas miejscu.

vd_4

 

Program za darmo możemy pobrać TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij