Jak przesłać duże pliki?

Nierzadko stajemy przed koniecznością przesłania dużego pliku przez Internet. Popularne skrzynki pocztowe posiadają zazwyczaj ograniczenia co do wielkości przesyłanych treści. Najczęściej jest to od 15 do 100 MB, w zależności od dostawcy usługi. I nawet, gdy nasza skrzynka obsługuje 100 MB, skrzynka osoby, do której chcemy przesłać materiały może być ograniczona do jednorazowego odbioru 15 MB, a w dzisiejszych czasach jest to, delikatnie mówiąc, niewiele.

Jedną z ciekawszych usług, z których możemy skorzystać chcąc przesłać duże pliki jest WeTransfer. Za pomocą serwisu możemy całkowicie za darmo przesyłać pliki o wielkości do 2 GB. Cała procedura jest banalnie prosta. Wystarczy odwiedzić stronę www.wetransfer.com i wprowadzić adresy mailowe swój i odbiorcy oraz wskazać na dysku plik, który chcemy przesłać.

wtrans_02

Po wciśnięciu przycisku Transfer odbiorca otrzymuje na swojego maila link, który posłuży do odebrania pliku. My, natomiast, dostajemy informację o przesłaniu linku na wskazany adres oraz kolejną mówiącą o pobraniu przez adresata przesyłki.

Zaletą takiego rozwiązania jest z pewnością to, że nie musimy dokonywać żadnej rejestracji, czy pobierać dodatkowego oprogramowania. Przesłane przez nas pliki adresat może odebrać z chmury WeTransfer w przeciągu 7 dni. Po tym okresie zostaną skasowane.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij