Jak zapanować nad oglądaniem seriali?

Ogrom oferty serialowej na coraz bardziej rozwijającym się rynku usług streamingowych może przyprawić o zawrót głowy. Oglądanie kilku seriali na raz nierzadko powoduje, że tracimy kontrolę nad tym, który sezon i odcinek danej serii już obejrzeliśmy i ile jeszcze przed nami. Jak to ogarnąć? Rozwiązaniem jest TV Time.

TV Time to darmowa aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS, która mi osobiście, od kilku lat pozwala ogarnąć zabawę z oglądaniem seriali. W aplikacji możemy tworzyć własne listy seriali obejrzanych lub tych zaplanowanych do obejrzenia. Każdy serial jest podzielony na sezony i odcinki, które możemy odznaczać jako obejrzane, dzięki czemu zawsze na bieżąco będziemy wiedzieli, który kolejny odcinek mamy włączyć.

           

Aplikacja powiadomi nas o pojawieniu się nowych odcinków oraz poinformuje jakie serie pojawią się w najbliższym czasie. Dodatkowo na podstawie naszych ulubionych seriali dostaniemy propozycje co jeszcze powinniśmy obejrzeć.

W TV Time znajdziemy też opisy fabuły i sylwetki aktorów oraz oceny i komentarze użytkowników. Sami również możemy oceniać i komentować, wyrażając swoją opinię dotyczącą tego, co właśnie obejrzeliśmy, z której będą mogli skorzystać kolejni, nowi użytkownicy.

Na koniec, odwiedzając swój profil możemy sprawdzić jaki czas poświęciliśmy na serialową rozrywkę. Ostrzegam, ta ostatnia opcja może przerazić 🙂 .

           


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij