Jak zmienić imię i nazwisko na swoim koncie na Facebooku?

Założyliśmy konto na Facebooku podając fikcyjne imię i nazwisko, teraz chcielibyśmy podać prawdziwe dane, lub wręcz przeciwnie? nic prostszego.

Aby zmienić dane użytkownika wchodzimy na swoje konto, następnie na górnej belce po prawej stronie klikamy na nazwę użytkownika. Poniżej odnajdujemy ikonę trzech kropek i rozwijając menu klikamy na Ustawienia profilu i oznaczenia.

Na wyświetlonej stronie, w lewym menu, wybieramy ustawienia Ogólne. Następnie przy imieniu i nazwisku wybieramy opcję Edytuj.

Pojawi się okienko w którym wpisujemy imię i nazwisko, pod jakim chcemy od teraz figurować na Facebooku. Zatwierdzając nowe dane klikamy na Podgląd zmiany.

W nowym oknie zostaniemy poproszeni o wybranie sposobu wyświetlania, czyli najpierw imię czy nazwisko? Na koniec wpisujemy nasze hasło do portalu i klikamy na Zapisz zmiany.

Należy pamiętać, że takie zmiany możemy dokonywać raz na 60 dni.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij