Konkurs! Wygraj grę – Mad Age And This Guy [zakończony]

Mad Age And This Guy to gra polskiego studia Atomic Wolf  wzorowana na takich, kultowych już, tytułach, jak Boulder Dash czy Bomberman.

W czasie rozgrywki poruszamy się po planszach, a naszym celem jest zbieranie znajdziek, unikanie pułapek i przeciwników, by ostatecznie dotrzeć do wyjścia. Na pierwszy rzut oka banalna i nieskomplikowana rozgrywka dostarcza sporo frajdy i satysfakcji z przejścia kolejnych poziomów. Gra sprawdza się świetnie zarówno przy dłuższych posiedzeniach, jak i kilkuminutowych rozgrywkach, gdy mamy aktualnie chwilę na dobrą zabawę.

 

KONKURS!

Tradycyjnie już, pośród chętnych, którzy w komentarzu poniżej napiszą krótko dlaczego chcieliby zagrać w Mad Age And This Guy, wybiorę osobę, do której trafi kod do gry na platformę Steam. Na komentarze czekam do czwartku 21 lutego 2019 roku do godz. 17.00. Zwycięzca zostanie ogłoszony pod tym wpisem.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami konkurs został zakończony. Niestety nie było chętnych na darmową grę. Szkoda.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij