Konkurs! Wygraj grę – My Brother Rabbit [rozwiązany]

My Brother Rabbit jest przygodówką typu point and click, która przenosi nas do wymyślonej baśniowej krainy.

Poszczególne, bajecznie kolorowe i wykonane z dużym pietyzmem plansze zawierają kolejne elementy historii pobudzonej przez dziecięcą wyobraźnię. Gracz rozwiązuje proste zagadki, ogrywa drobne mini gierki i poszukuje kolejnych przedmiotów niezbędnych do odkrywania nowych miejsc. Gra spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym graczom, a po zakończeniu jeszcze przez dłuższy czas pozostanie w naszej pamięci.

 

KONKURS!

Wśród chętnych, którzy w komentarzu napiszą krótko dlaczego chcieliby zagrać w My Brother Rabbit, wybiorę osobę, do której trafi kod do gry na platformę Steam. Na komentarze czekam do czwartku 17 stycznia 2019 roku do godz. 17.00. Zwycięzca zostanie ogłoszony pod tym wpisem.

 

Jeden komentarz i jedna nagroda. Jeden komentarz, ale za to jaki  🙂 ! Z przyjemnością kod na grę My Brother Rabbit wysyłam do miron’a.


1 komentarz do “Konkurs! Wygraj grę – My Brother Rabbit [rozwiązany]”

  1. Grę chcę ponieważ jestem pierwszym komentującym, co oznacza iż jestem najwierniejszym fanem lifepc.
    A poza tym, zimą jest mi często zimno w ręce jak nic nie robię, a tak to bym grał, i by mi było ciepło, co jest logiczne.
    A, że gra jest logiczna, a ja się wykazałem pomyślunkiem, więc tym bardziej zasługuję na kodzik 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij