Konkurs! Wygraj grę – The Way [rozwiązany]

The Way to rozgrywająca się w świecie science-fiction logiczno-zręcznościowa platformówka, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom takich klasycznych tytułów, jak FlashbackAnother World czy Heart of Darkness.

Bohaterem gry jest naukowiec, który nie mogąc pogodzić się ze stratą miłości swojego życia udaje się na planetę skąd pochodzą informacje na temat metody zachowania życia wiecznego. Okazuje się jednak, że wyprawa, w którą wyruszył jest znacznie bardziej niebezpieczna niż pierwotnie przypuszczał.

 

KONKURS!

Wśród chętnych, którzy w komentarzu napiszą krótko dlaczego chcieliby zagrać w The Way, wybiorę osobę, do której trafi kod do gry na platformę Steam. Na komentarze czekam do środy 12 grudnia 2018 roku do godz. 17.00. Zwycięzca zostanie ogłoszony pod tym wpisem.

Czas zgłoszeń minął i jak widać tylko jedna osoba wyraziła chęć otrzymania gry. Z przyjemnością więc informuję, że w The Way zagra MT.


 

1 komentarz do “Konkurs! Wygraj grę – The Way [rozwiązany]”

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij