Konkurs! Wygraj roczną licencję Bitdefender Internet Security!

Pamiętam czasy, kiedy z Internetu korzystałem dosłownie kilka minut dziennie. Po podłączeniu wchodziłem na z góry ustaloną stronę, na szybko klikałem w jak największą ilość zakładek, rozłączałem się i dopiero wtedy przeglądałem to, co udało mi się upolować.

Cała ta akcja była podyktowana tym, że łączyłem się przez modem podłączony do sieci telefonicznej i za każdą rozpoczętą minutę płaciłem tak jak za minutę rozmowy przez telefon, a te w tamtych czasach do specjalnie tanich nie należały. Dzisiaj zmieniło się to diametralnie. Praktycznie każde moje urządzenie z możliwością podłączenia do sieci pozostaje on line cały czas, gdy tylko jest włączone.

Sytuacja taka skłoniła mnie do zastanowienia się, czy aby na pewno będąc dostępny przez cały czas dla praktycznie całego świata, mogę czuć się bezpieczny i tak na prawdę jestem bezpieczny?

Bezpieczeństwo naszym komputerom, tabletom, smartfonom możemy zapewnić na wiele różnych sposobów. Możemy skorzystać z własnego zdrowego rozsądku, który zawsze powinien być tą pierwszą instancją ochrony; możemy użyć oprogramowania, które coraz częściej producenci dołączają do swoich sprzętów czy systemów; możemy zainstalować darmowe programy zabezpieczające, które w większości przypadków mogą być wystarczające.

Warto jednak zastanowić się na ile wyceniamy nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo naszych danych. Może na przykład warto sprawdzić, jacy producenci i programy są w czołówce, jeżeli chodzi o zabezpieczenia komputerów i systemów i to właśnie im powierzyć ochronę. Szczególnie, że nadarza się okazja wygrania Bitdefender Internet Security – jednego z najlepszych obecnie programów do ochrony.


Aby otrzymać jedną z trzech rocznych licencji na program Bitdefender Internet Security należy w komentarzu pod tym artykułem, w kilku zdaniach napisać, która z funkcji programu najbardziej Cię zainteresowała i dlaczego? Komentarze można wysyłać do 13 marca 2020, do godz 22.00. Trójka zwycięzców zostanie ogłoszona 14 marca.

Pod uwagę będą brane tylko komentarze w języku polskim.


Bardzo dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zabawie i wszystkie komentarze. Niestety nagrody s tylko trzy i musiałem wybrać tylko trzy osoby, które dostaną kody na licencje Bitdefender Internet Security, a są to: Hania, michu oraz Zoff.


9 komentarzy do “Konkurs! Wygraj roczną licencję Bitdefender Internet Security!”

 1. Dzięki za wskazówkę! Ma świetną ochronę firewalla, dobre alarmy i wszystkie zablokowane! Doskonałe właściwości antyransomware i dobre niezawodne AV. Proszę mnie wpisać.

  Odpowiedz
 2. I like the feature in Bitdefender Internet Security is Multi-Layer Ransomware Protection to save you.
  Another is Complete Real-Time Data Protection thwart Threats, spam, Fraud in Real Time.

  Odpowiedz
 3. Dziękuję za konkurs!
  Moje ulubione funkcje to:
  – Ochrona w czasie rzeczywistym
  Bitdefender Internet Security oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami online, takimi jak wirusy, złośliwe oprogramowanie, trojany, a nawet oprogramowanie ransomware. Wbudowana warstwa ransomware chroni, wprowadzając wiele warstw ochrony danych, które wykorzystują wykrywanie zagrożeń behawioralnych do ochrony zdjęć, muzyki, filmów i dokumentów przed wszelkiego rodzaju atakami ransomware. Istnieje funkcja Bezpiecznych plików, która pozwala wybrać katalogi, które chcesz chronić.
  Zaawansowana funkcja ochrony przed zagrożeniami pozwala kontrolować aplikację, jeśli wykazują podejrzane zachowanie. Tryb ratunkowy jest również dostępny dla trwałych zagrożeń, takich jak rootkity. Bitdefender Internet Security ma własną zaporę ogniową, dzięki czemu dane osobowe są bezpieczne przed hakerami i szpiegami danych.

  -Ochrona przed złośliwymi stronami internetowymi
  Bitdefender zaktualizował funkcję Zapobiegania atakom internetowym, aby zapewnić ochronę przed złośliwymi stronami internetowymi, a także poinformować, czy bezpiecznie wejść na stronę, do której prowadzi link z wyniku wyszukiwania. Oprogramowanie instaluje własne rozszerzenie w lokalnej przeglądarce, takiej jak Chrome, Firefox lub Edge, z której działa automatycznie.

  Odpowiedz
 4. dzieki za konkurs na ten program zabezpieczajacy nasz system .
  najbardziej mi się podoba i przypadla do gustu funkcja wykrywania i zapobiegania ransomware i blokowania go.
  ponadto program ten posiada VPN który oferuje bezpieczny przeglad internetu.

  Odpowiedz
 5. Rozszerzenie przeglądarki Anti-Tracker jest jedną z ciekawych funkcji.
  Dodanie rozszerzenia Bitdefender do ochrony przed śledzeniem jest dobrym wyborem.
  Anty-trackery Bitdefender działają tak samo jak inne. Po ich zainstalowaniu rozszerzenie wyświetla liczbę zablokowanych modułów śledzących na każdej odwiedzanej stronie.

  To, co jest naprawdę ciekawe w rozszerzeniu Bitdefender, to sposób, w jaki porządkuje informacje o prywatności. Po kliknięciu rozszerzenia podczas odwiedzania strony internetowej otrzymujesz mnóstwo informacji o próbie śledzenia. U góry znajduje się całkowita liczba zablokowanych modułów śledzących, a także czas ładowania strony bez nich. Poniżej znajdują się zablokowane moduły śledzące sklasyfikowane według ich celu, takie jak reklama, analizy, interakcja z klientem, media społecznościowe i „niezbędne” moduły śledzące, które są uważane za krytyczne dla działania strony. Możesz także wyłączyć moduł antywirusowy, dodając strony internetowe do białej listy. Na przykład niektóre witryny z wiadomościami mogą blokować dostęp do momentu wyłączenia trackerów.

  Dziękuję za fantastyczny konkurs. Bardzo miło!

  Odpowiedz
 6. Dla mnie najciekawszą funcja jest Ochrona bankowości internetowej.
  Safepay to bezpieczna i izolowana przeglądarka, która chroni bankowość internetową i inne transakcje przed szpiegami – a może nawet złośliwym oprogramowaniem, które w jakiś sposób zainstalowało się w twoim systemie.
  Wielu innych dostawców bezpieczeństwa również twierdzi, że ma podobne bezpieczne przeglądarki, ale Bitdefender idzie dalej niż większość. Safepay dokłada wszelkich starań, aby odizolować się od innych procesów na twoim komputerze, działając na osobnym pulpicie i uniemożliwiając przechwytywaczom ekranu i keyloggerom rejestrowanie tego, co robimy.
  Jest to najważniejsza atrakcja pakietu i działała dokładnie tak, jak dla nas reklamowana, skutecznie broniąc się przed wspomnianymi zagrożeniami – a kiedy została zamknięta, nie pozostawiła żadnych śladów naszych działań.

  Odpowiedz
 7. Podoba mi się metoda wykrywania phishingu przez Bitdefender. Oprogramowanie wykorzystuje „Osłonę WWW” – funkcję, która chroni przed phishingiem, a także dostępem do złośliwego oprogramowania i innych niebezpiecznych witryn. Co najbardziej imponujące, Osłona WWW chroni wszystkie działania sieciowe. Na przykład wykryje niebezpieczne linki w dokumencie.

  Odpowiedz
 8. Moją ulubioną funkcją jest opcja Auto-pilot, która jest prawie cicha, ale zabójcza 🙂 I ta inteligentna opcja może wykryć prawie 100% zagrożenia bez żadnego fałszywego alarmu! Dzięki Bitdefender, obecnie najlepsze oprogramowanie zabezpieczające w branży.
  #Zostań w domu, bądź bezpieczny

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij