Konkurs – zdobądź licencję Ashampoo Snap 12

Ashampoo Snap 12 to kolejna odsłona programu do robienia zrzutów ekranu. Za pomocą aplikacji nie tylko zapiszemy stan całości lub fragmentów naszego pulpitu z wyświetlonymi na nim wszystkimi elementami, ale również w prosty sposób nagramy materiały video.

Program polecałbym przede wszystkim osobom tworzącym różnego rodzaju poradniki. Z jego funkcjonalności skorzystają zarówno tworzący instrukcje krok po kroku, z wykorzystaniem opisowych ilustracji, jak i autorzy filmów instruktarzowych ilustrujących działanie programów, systemów itp. Aplikacja z pewnością ułatwi również pracę osobom chcącym tworzyć ciekawe prezentacje edukacyjne i biznesowe.

Zrzuty ekranu możemy wykonywać na wiele sposobów. Możemy zapisywać cały widoczny pulpit, wycinać jego fragmenty, oznaczając dowolne kształty. Możemy także, zapisywać całe strony www wyświetlane w przeglądarce.

Bardzo ciekawą, według mnie, jest opcja przenoszenia naszego screena od razu do edytora, w którym możemy go wzbogacić o dodatkowe komentarze, notatki, elementy graficzne takie jak strzałki, punktory, podkreślenia, wyróżnienia itp.

Podobnie, w prosty sposób, możemy w czasie rzeczywistym obrobić zgrane materiały video. Program umożliwia zgrywanie sekwencji video z ekranu pulpitu w 4K. Dzięki czemu możemy łatwo przygotować wcześniej wspomniane poradniki video, filmy intruktarzowe, czy też zarejestrować rozgrywkę z wybranej gry.

Zapisanymi materiałami możemy w łatwy sposób się podzielić. Bezpośrednio z programu możemy je przesyłać na maila, zapisywać w Chmurze, umieszczać na Facebooku czy Twitterze.

Na koniec mam przyjemność zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Dzięki uprzejmości firmy Ashampoo mam do rozdania 5 kodów licencyjnych na Ashampoo Snap 12. Aby otrzymać jeden z nich wystarczy w komentarzu pod tym artykułem napisać krótko, w dwóch, trzech zdaniach, do czego chcecie wykorzystać program? W zabawie będą brać udział komentarze wysłane do piątku 26 marca 2021 do godz. 15.00.


3 komentarze do “Konkurs – zdobądź licencję Ashampoo Snap 12”

 1. I am sanjay from India .I am a great fan of Ashampoo Product. Ashampoo Snap,not only able to capture screen shot & record video from desktop & web, but also let user give edit functions for creating video tutorials, presentations for assignment & research purposes.Thank you.

  Odpowiedz
 2. Dzięki za konkurs podarunkowy!
  Ashampoo Snap to program, który może przechwytywać wszystko z ekranu jako obrazy lub filmy. To wspiera
  przechwytywanie czasowe, przewijane obszary, niestandardowe okna i środowiska z wieloma wyświetlaczami. Może być również używany do gry na zrzuty ekranu bez utraty jakości. Gotowe ujęcia można przechowywać lokalnie lub przesyłać do sieci społecznościowe lub usługi w chmurze. Istnieje wbudowany edytor, który może wykonywać niestandardowe cięcia, scalać lub przechowywać je jako odcinki. Dzięki tak najlepszym funkcjom oprogramowania, chcę to wygrać licencja, która pomaga mi w przechwytywaniu ekranów i gier, gdy jest to konieczne, ponieważ nie mam dobrego przechwytywania oprogramowanie obecnie.

  Odpowiedz
 3. Ashampoo Snap wykorzystywałbym do przechwytywania stron internetowych, program robi to naprawdę dobrze.
  Potrafi przechwycić całą stronę, nawet jej zawartość która jest niewidoczna aktualnie na ekranie. Program daję od razu możliwość edycji zrzutu ekranu i jego udostępnienie. Drugą najczęściej przeze mnie funkcją byłoby tworzenie poradników wideo.
  Dziękuje za wspaniały konkurs.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij