Konwerter plików on-line

Często spotykamy się z potrzebą konwersji naszych plików na inne formaty. Chcemy np. przerobić utwór muzyczny na format Mp3, filmik w formacie Mp4 ma AVI czy dokument doc na PDF. Producenci programów prześcigają się w coraz to nowych wersjach programów, które nam taką operację umożliwiają. Jest cała masa aplikacji, z których możemy skorzystać całkowicie za darmo. Jedynym problemem jest to, że praktycznie do każdego rodzaju plików (dokumentów, filmów, muzyki, itd.) potrzebujemy oddzielnych programów, które musimy kolejno instalować na naszym dysku.

Dlatego też dobrym sposobem na przerabianie formatów plików może być serwis FreeFileConvert, dzięki któremu dokonamy konwersji plików używając jedynie przeglądarki i połączenia internetowego. Serwis obsługuje ponad 80 różnych typów plików, nie jest dostępny w języku polskim, ale jego obsługa jest banalnie prosta.

Wchodzimy na stronę FreeFileConvert i w zakładce Convert file klikamy na Wybierz plik, wskazując na dysku plik, który chcemy przerobić.

 

Teraz przechodzimy do punktu 2) Output Format, gdzie z rozwijanej listy wybieramy format pliku jaki chcemy uzyskać. Kolejno w punkcie 3) używamy przycisku Convert.

 

Po pewnym czasie (zależnym od wielkości pliku jaki przerabiamy) otrzymujemy informację o przeprowadzonej konwersji oraz link do pobrania przerobionej wersji pliku.

 

W serwisie możemy przerabiać pliki do 300 MB. Warto na to zwrócić uwagę zwłaszcza, gdy chcemy konwertować pliki video.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij