Letnia wyprzedaż Steam

I nadszedł ten długo oczekiwany czas. Słońce prawie nie odpoczywa, rano możemy spać do woli i zadania domowe gdzieś zniknęły – Jednym słowem WAKACJE! Tradycyjnie już, w tym okresie, Steam zadbał o graczy, próbując ich chronić przed nadmiernym słonecznym rozleniwieniem i proponując gry w obniżonych cenach.

Nie będę tutaj wymieniał przecenionych tytułów i okazji, bo jest tego naprawdę sporo, a gusta i potrzeby są odmienne i najlepiej samemu przejrzeć propozycje Steam. Wyprzedaż potrwa do 4 lipca do godz. 19:00, więc możemy spokojnie przejrzeć ofertę i zastanowić się co dla nas jest atrakcyjne, w co zagramy na wakacjach, a co trafi na naszą Steamową półkę i tam będzie porastać kurzem.

ste16_2

Już samo przeglądanie ofert i sprawdzanie ich opłacalności może być rozrywką 🙂 . Osobiście jednak , radziłbym poczekać na jakiś deszczowy dzień, bo tak po prostu szkoda słońca.

Strona Steam z promocją TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij