Logo w nagłówku dokumentu – Word

Ciekawym sposobem na nadanie naszym dokumentom czy listom firmowym bardziej oryginalnego wyglądu jest wstawienie w nagłówku loga naszej firmy. Wykonanie takiego nagłówka w Wordzie jest wręcz banalnie proste, a efekt końcowy może wyglądać ciekawie.

Pierwszą czynnością, jaką musimy wykonać, jest wstawienie nagłówka. W tym celu wybieramy zakładkę Wstawianie, a następnie Nagłówek. Z rozwiniętej listy wybieramy odpowiadający nam styl nagłówka.

logon_1

 

Gdy już mamy utworzony nagłówek, zaznaczamy pole Wpisz tekst i z zakładki Narzędzia nagłówków i stopek → Projektowanie wybieramy przycisk Obraz, wskazując na dysku miejsce, gdzie znajduje się nasze logo.

logon_2

 

Po umieszczeniu obrazka w dokumencie będziemy mieli jeszcze możliwość jego prostej obróbki, np. zmiany wielkości, kontrastu dodania cienia, ramki itp.

logon_3

 

 

Ostatecznie zatwierdzony przez nas nagłówek będzie pojawiał się na wszystkich stronach dokumentu.

logon_55


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij