Medal of Honor: Pacific Assault za darmo!

Kolejna gra w prezencie od Origin. Wszyscy posiadający konto w serwisie mogą stać się, całkowicie za darmo, posiadaczami Medal of Honor: Pacific Assault.

Jest to gra z gatunku FPS, będąca częścią bardzo popularnej serii Medal of Honor. Odsłona Pacific Assault osadzona jest w realiach II Wojny Światowej i bazuje na konflikcie amerykańsko-japońskim, przenosząc gracza w rejony Oceanu Spokojnego i dając możliwość wzięcia udziału w toczący się tam walkach.

medal-of-honor-pacific-assault-20041106024949018-983994_640w

Pomimo, iż jest to część Medal of Honor, która miała swoją premierę w 2004 roku i siłą rzeczy grafika “trąci myszką”, to kampania dla pojedynczego gracza i osadzona w niej fabuła są naprawdę na wysokim poziomie. Przez wielu graczy to właśnie Pacific Assault uważany jest za najlepszą część serii.

Akcja zakończona 31.05.2016.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij