Muzyka na lato za 99 groszy

Promocja na abonament w muzycznej usłudze streamingowej Deezer. Za kolejne trzy miesiące dostępu do ponad 40 milionów utworów zapłacimy teraz jedynie 0,99 zł.

Deezer jest usługą streamingu muzyki podobną do Spotify, Muzyka Google Play czy Tidala. Pozwala nam na słuchanie naszej ulubionej muzyki na komputerach i urządzeniach przenośnych. Będąc subskrybentem usługi możemy słuchać utworów, albumów czy własnych playlist bez reklam, również online.

Promocja na trzymiesięczny abonament Deezera TUTAJ. Należy jednak pamiętać, że jeżeli nie chcemy korzystać z usługi po wygaśnięciu promocji musimy ją dezaktywować. W przeciwnym wypadku po upłynięciu wspomnianych 3 miesięcy będzie naliczana opłata w wysokości 19,90 zł za miesiąc. Dezaktywację możemy przeprowadzić zaraz po skorzystaniu z promocji. Nie będziemy wtedy się martwić, że nam umknie.


Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij