Netflix – Jak usunąć filmy z zakładki “oglądaj dalej”?

Netflix dba o wygodę swoich użytkowników między innymi przez danie nam możliwości kontynuowania oglądania filmu czy serialu dokładnie w tym momencie, w którym w poprzedniej sesji przerwaliśmy. Jest to świetna opcja, dzięki której nie musimy pamiętać, czy też zapisywać, który odcinek serialu obejrzeliśmy, a który ma być następny.

W zakładce oglądaj dalej pokazują się wszystkie materiały video, których oglądanie rozpoczęliśmy, czyli nawet takie, których obejrzeliśmy tylko niewielki fragment, w celu sprawdzenia czy nam odpowiadają. Niestety bezpośrednio w aplikacji (przynajmniej na razie) nie ma opcji usuwania zapisanych pozycji, co może irytować, jeżeli wiemy, że do danego materiału już nie wrócimy, a on niestety wciąż widnieje jako do obniżenia. Na szczęście jest prosty sposób aby usunąć z listy niechciane pozycje.

Wystarczy odwiedzić stronę: https://www.netflix.com/WiViewingActivity i na liście historii odnaleźć pozycję, którą chcemy usunąć z listy do obejrzenia. Następnie klikamy w okrągłą ikonkę po prawej stronie Usuń z historii oglądania.

Po tej akcji film lub serial zostanie usunięty z naszej listy. Pomimo, iż otrzymamy informację, że nastąpi to w ciągu najbliższych 24 godzin, zazwyczaj pozycje znikają z listy natychmiast.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij