Niższa cena abonamentu PlayStation Plus

Ciekawa oferta dla wszystkich zainteresowanych w najbliższym czasie zakupem abonamentu PS Plus. Sony obniżyło cenę rocznej opłaty ze 195,00 zł na 146,25 zł. W porównaniu z kosztem 3 miesięcznej subskrypcji która wynosi 78,00 zł, promocja wygląda na dosyć atrakcyjną. Akcja będzie trwała do 31 marca.

Posiadanie abonamentu jest przede wszystkim wymagane, jeżeli chcemy wykorzystać naszą konsolę do zabawy online. Dodatkowo posiadacze aktywnej subskrypcji PS Plus co miesiąc otrzymują pakiet gier na konsole PS 3, PS 4 i Vitę. Ostatnimi czasy Sony jednak nie rozpieszcza zbytnio swoich subskrybentów, którzy (szczególnie posiadacze PS 4) otrzymują raczej gry z niższych półek. Wypada mieć tylko nadzieję, że może wreszcie coś się w tej materii zmieni.

wielwyp

Przy okazji warto też wspomnieć o Wielkanocnej wyprzedaży w PS Store, w której znajdziemy tytuły tańsze nawet o 70%. Możemy zaopatrzyć się między innymi w takie gry na PS 4, jak Bloodborne, Until Down, czy najnowszy Need for Speed, w cenach 111,60/szt. (cena dla klubowiczów).

Abonament w promocyjnej cenie możemy nabyć TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij