Obróbka multimediów online

W dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju multimedia, to coś co towarzyszy nam na co dzień. Wszyscy w większym lub mniejszym stopniu oglądamy filmy, słuchamy muzyki, tworzymy własne materiały. Do obróbki plików multimedialnych dobrze jest mieć pod ręką odpowiedni program. Jednak, gdy czynności takie, jak zgrywanie, konwertowanie czy przycinanie plików multimedialnych, nie wykonujemy często lub po prostu nie chcemy zaśmiecać sobie dysku dodatkowymi programami, możemy skorzystać z kilku funkcjonalnych narzędzi online.

Odwiedzając serwis 123apps, bez instalowania czegokolwiek w komputerze możemy poddać obróbce nasze pliki multimedialne.

 

 

konwonl222

Umieszczone na stronie aplikacje umożliwiają nam wycinanie fragmentów z plików audio, video, scalanie plików muzycznych, konwertowanie pomiędzy popularnymi formatami, a także nagranie obrazu z kamery czy zarejestrowanie dźwięku z podłączonego mikrofonu i zapisanie w odpowiadającym nam formacie. W serwisie znajdziemy też narzędzie służące do kompresji i dekompresji archiwów.

Obsługa wszystkich zamieszczonych aplikacji jest banalnie prosta. Po wybraniu odpowiedniej, wskazujemy na dysku nasz plik multimedialny, który chcemy poddać obróbce lub przerobieniu i po wciśnięciu jednego przycisku odpowiadającego za wykonanie czynności pobieramy na dysk efekt działania, czyli gotowy, przerobiony plik.

Z zamieszczonych na stronie informacji wynika, że jej twórcy w najbliższej przyszłości planują zamieszczanie kolejnych aplikacji.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij