Origin Access za 14,99 miesięcznie

Origin udostępniło nową usługę Origin Access, dzięki której płacąc 14,99 zł miesięcznie możemy bez ograniczeń korzystać z  wybranych tytułów z biblioteki Electronic Arts. Na początek udostępniono 15 tytułów. Jednocześnie EA zapowiada sukcesywne uzupełnianie oferty o kolejne gry.

orgin

Obecna lista dostepnych gier wygląda następująco:

Battlefield 3
Battlefield 4
Battlefield: Hardline
FIFA 15
Dragon Age: Początek
Dragon Age 2
Dragon Age: Inkwizycja
Dead Space
Dead Space 2
Dead Space 3
Need for Speed
Rivals Plants vs. Zombies Garden Warfare
SimCity
The Sims 3
This War of Mine

Z płacenia abonamentu możemy zrezygnować w każdej chwili. Rezygnacja będzie się oczywiście wiązała się z zablokowaniem dostępu do biblioteki gier. Czyli, podsumowując: gramy dopóki płacimy, gier nie dostajemy na własność. Podobnie działa na przykład usługa PS Plus na konsolę Playstation, z tą różnicą, że tam dostajemy po dwie gry na wybraną platformę co miesiąc.

Płacąc abonament Origin Access dostaniemy też możliwość zagrania przez ograniczony czas w pełne wersje gier od EA przed ich premierą oraz 10% zniżki na zakupy w Origin.

Strona z ofertą TUTAJ.


 

Dodaj komentarz

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij